Sveiki, įvairūs žaislai

Dirbame nuo 2003m.

Mylime ir gerbiame savo darbą, bei laimingus klientus

Prekių pristatymas

Prekes pristatome į bet kurį Lietuvos miestą, kaimą ar vienkiemį per tris darbo dienas nuo pinigų pervedimo į mūsų sąskaita

Atsakingai žiūrime į darbą

Atliekame visus savo duotus įsipareigojimus laiku, įvykus situacija „Force majeure” patys informuojame klientą ankščiau laiko

 

Įsipareigojimai

Prekes galime teikti ne tik fiziniams bet ir juridiniams asmenims. Jau šiai dienai Vilniaus mieste turime keletą parduotuvių, kurias aprūpiname mūsų pateikta produkcija SuperZaislai.LT.

Pasirašius sutartį su Juridiniais asmenimis kainą derinsime individualiai ir lanksčiai.

Kiekvienas iš pateiktų produktų turi tik jam nurodytas garantijas, prie kiekvieno produkto jos aprašytos, jei nėra nurodyta, tai reiškia, kad tam produktui netaikoma garantija. Iškilus klausimams, visuomet pagelbės interneto parduotuvės konsultantai.

SVARBU

Kiekvienas užsakymas vykdomas tokiais etapais. 1. Gavus pinigus, supakuojamas siuntinys kuris prieš tai patikrinamas ir nufilmuojamas, video failas patalpinamas internete, jam suteikiamas unikalus pavadinimas atitinkanti užsakymo ID. 2. Išsiunčiamas pranešimas užsakovui, apie išsiųsta siuntinį bei patalpintą siuntinio video medžiagą.

Nuoširdžiausi sveikinimai su artėjančiomis šventėmis!!!

Sveikinimai

 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą